Regulamin

Internetowa kwiaciarnia kwiatydodomu.pl prowadzona jest przez firmę Kwiaciarnia Tropicana z siedzibą przy ul. Gliwickiej 3, 42-600 Tarnowskie Góry, identyfikująca się numerami NIP 631-159-87-58 oraz REGON 271559786.

 1. Kwiaciarnia Tropicana prowadzi sprzedaż przesyłek kwiatowych i upominków za pośrednictwem sieci internet. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.kwiatydodomu.pl lub przez telefon.
 2. Dostawy kwiatów na terenie Polski realizowane są przez sieć kwiaciarni EuroFlorist. Dostawy upominków realizowane są wyłącznie na terenie Polski przez firmę kurierską DPD.
 3. Ceny kwiatów poza terenem Polski są charakterystyczne dla każdego kraju z osobna. Można je znaleźć pod tym adresem: http://c1.beyond.pl/~euroflor/cms/assets/files/cennik_zagraniczny_10052009.pdf
 4. W przypadku zamówienia wychodzącego poza granice Polski, cena zamówienia może różnić się od podanej podczas procesu składania zamówienia. W takiej sytuacji składający zostanie poinformowany o różnicy telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną w ciągu doby od złożenia zamówienia. 
 5. Opisy i zdjęcia produktów są własnością EuroFlorist lub zostały przekazane w użytkowanie przez partnerów EuroFlorist.
 6. Wszystkie ceny prezentowane w serwisie kwiatydodomu.pl zawierają podatek VAT i obowiązują w momencie składania zamówienia. Kupujący ponosi również opłatę za doręczenie.
 7. EuroFlorist zapewnia doręczenie kwiatów w 24 godziny oraz kwiatów i upominków w 48 godzin. Upominki bez kwiatów wysyłamy w ciągu 24 godzin, natomiast przewidywany czas ich dostawy kurierem zależy od tego, jak szybko firma kurierska doręczy przesyłkę (minimum 24 godziny). 
 8. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem, zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z Kwiaciarnią. Wiadomość zawierać będzie informacje o przesyłce kwiatowej oraz adresie Kwiaciarni, która realizuje zamówienie. Jeżeli odbiorca nie skontaktuje się z Kwiaciarnią lub biurem EuroFlorist i przesyłka nie zostanie doręczona w następnym dniu roboczym, realizacja zamówienia zostanie wstrzymana. Zamówienie będzie musiało zostać złożone ponownie i opłacone w pełni przed ponownym doręczeniem.
 9. Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm, banków doręczane są do recepcji lub sekretariatu.
 10. W przypadku niezrealizowania zamówienia z winy klienta, np.: podania błędnego adresu, nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia itp., Kwiaciarnia Tropicana zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami tych produktów oraz dostawy. Kwiaciarnia Tropicana nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy, braku pozytywnej autoryzacji płatności zamawiającego lub nieobecności odbiorcy pod podanym adresem.
 11. Zamówienie jest realizowane po dokonaniu i weryfikacji płatności.
 12. Zmiany w zamówieniu można wprowadzać telefonicznie, faksem lub przez e-mail, w ciągu 60 minut po złożeniu zamówienia lub na co najmniej 48 godzin przed terminem doręczenia.
 13. Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych przez 3 dni, jeśli będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza jego akceptację. Odbiorca określa jakość i świeżość kwiatów na druku potwierdzenia odbioru. Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów muszą zostać złożone telefonicznie, faksem, lub przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia. Inne w ciągu 7 dni od daty doręczenia.
  Reklamacje dotyczące opóźnienia w doręczeniu kwiatów i upominków w jednej przesyłce przez kuriera DPD muszą zostać zgłoszone do Kwiaciarnia Tropicana telefonicznie, faksem, lub przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia. 
  W przypadku samych upominków Kwiaciarnia Tropicana nie ponosi odpowiedzialności za termin doręczenia przesyłki Odbiorcy.
 14. Kwiaciarnia Tropicana zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku braku możliwości doręczenia zakupionego produktu lub w przypadku, gdy cena towaru prezentowana w ofercie jest wynikiem pomyłki lub działania osób trzecich. W takim przypadku kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 7 dni roboczych.
 15. Kwiaciarnia Tropicana, właściciel serwisu internetowego kwiatydodomu.pl zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany). 
 16. Prawem właściwym dla realizacji zakupów w kwiaciarni internetowej kwiatydodomu.pl jest prawo polskie, a w szczególności Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2002r. nr 144 poz.1204).
 17. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
 18. Regulamin określa zasady zakupów w kwiatydodomu.pl. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.
wykonanie studiotg.pl
© 2009 Kwiaty Do Domu